Hakkımızda

Hakkımızda

Hatay İli Erzin İlçesinde kurulan BALNEOM, en son imalat teknolojilerini kullanarak banyo mobilyaları ütetmektedir. Özgün mimari anlayışıyla, estetik ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracak şekilde ürünler imal etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana banyo mabilyaları üretimi yapıyor, ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Banyo mobilyalarımız için en estetik çizgileri tasarlayarak; İşlevsel, ergonomik, çevreyi ve sağlığınızı gözeten üretim anlayışıyla tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürünler ve hizmet sunmak. Kalıcı ve olumlu bir etki yaratarak ölçülebilir sonuçlar elde etmek. Banyo ihtiyaçları konusunda müşteriye hızlı çözümler üreten lider bir firma olmak.

Vizyonumuz

Balneom markası deneyim ve kaliteli ürünler üretme becerisiyle oluşturulmuştur.

Çevreye Duyarlı

Tüm ürünlerimiz çevreye ve sağlığa hiçbir zararlı madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Kaliteli

Banyo dolaplarımızın gövdesi ve kapakları “E1” kalitesinde 4, 8, 16, 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmiştir. Kullanılan kulplar, ayarlanabilir ayaklar, menteşeler ve spotlar diğer ürünlerde olduğu gibi birinci sınıf TSE garantili ürünler kullanılmaktadır. Banyo dolabı ürünlerimizin alt ve üst modülü kurulu ve kolilenmiş olarak teslim edilmektedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.