Kurumsal

Balneom

Hatay İli Erzin İlçesinde kurulan BALNEOM, en son imalat teknolojilerini kullanarak banyo mobilyaları ütetmektedir. Özgün mimari anlayışıyla, estetik ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracak şekilde ürünler imal etmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana banyo mabilyaları üretimi yapıyor, ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.
Balneom Sardunya Banyo Dolabı Sardunya Bathroom Cabinet En Uygun Banyo Dolabı En Kaliteli Banyo Dolabı En Kullanışlı Banyo Dolabı

Misyonumuz

Banyo mobilyalarımız için en estetik çizgileri tasarlayarak; İşlevsel, ergonomik, çevreyi ve sağlığınızı gözeten üretim anlayışıyla tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürünler ve hizmet sunmak. Kalıcı ve olumlu bir etki yaratarak ölçülebilir sonuçlar elde etmek. Banyo ihtiyaçları konusunda müşteriye hızlı çözümler üreten lider bir firma olmak.

Vizyonumuz

Balneom markası deneyim ve kaliteli ürünler üretme becerisiyle oluşturulmuştur.

Çevreye Duyarlı

Tüm ürünlerimiz çevreye ve sağlığa hiçbir zararlı madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Balneom Menekşe Banyo Dolabı Menekşe Bathroom Cabinet En Uygun Banyo Dolabı En Kaliteli Banyo Dolabı En Kullanışlı Banyo Dolabı

Kalite

Banyo dolaplarımızın gövdesi ve kapakları “E1” kalitesinde 4, 8, 16, 18 mm kalınlıgında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmistir. Kullanılan kulplar, ayarlanabilir ayaklar, menteseler ve spotlar diger ürünlerde oldugu gibi birinci sınıf TSE garantili ürünler kullanılmaktadır. Banyo dolabı ürünlerimizin alt ve üst modülü kurulu ve kolilenmiş olarak teslim edilmektedir.
Balneom Banyo Mobilyaları
Şükrüpaşa Mahallesi, Fakılar Sokak 15/1, Erzin/HATAY
03266817847
2022, Balneom - Vayısoğlu
crossmenu